WAŻNE !

W dniu 12 sierpnia 2020 roku odbyło się spotkanie Rady Federacji Związków Plantatorów Buraka Cukrowego grupy Pfeifer&Langen z przedstawicielami Producenta cukru Pfeifer&Langen Polska S.A. na którym między innymi uzgodniono:

1. Producent cukru wypłaci plantatorom w roku 2020 jednorazową premie pielęgnacyjną w wysokości 4,34 zł (netto) do każdej tony buraków cukrowych kontraktowanych .

2. Kontraktacja buraków cukrowych na kampanię 2021/2022 będzie dalej kontynuowana na warunkach uzgodnionych na rok 2020. Przed kampanią 2021 roku strony ustalą zmianę warunków wykupu buraków na korzyść plantatorów w przypadku dobrej sytuacji na rynku cukru.

W dniu 17 sierpnia 2020 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Lesznie na którym omówiono :

1. Stan planacji buraków cukrowych w poszczególnych rejonach kontraktacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych w dniu 11 sierpnia tzw. “prób dekadowych”

2. Uzgodnienia Rady Federacji Związków Plantatorów Buraka Cukrowego grupy Pfeifer&Langen z przedstawicielami Producenta cukru Pfeifer&Langen Polska S.A.

852total visits,1visits today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *